Elektroniskā komercija – tirdzniecības nākotne

Posted on Posted in Vispārīgs

e komercija“Elektroniskā komercija jeb e-komercija ir preču un pakalpojumu tirdzniecība, izmantojot datortīklus. Par e-komercijas populārāko nozari tiek uzskatīta tirdzniecība internetā. Interneta e-komercijas priekšrocības slēpjas interneta globālajā izplatībā un pieejamībā, kas uzņēmējiem šo tirdzniecības veidu ļauj attīstīt ģeogrāfiski neierobežotos apmēros. E-komercija ir tirdzniecības nākotne, jo aizvien vairāk klienti vēlas iegādāties preci nepametot savus mājokļus.” – lūk, kādu informāciju jūs atradīsiet interneta vidē tad, ja nolemsiet pameklēt, kas īsti ir e – komercija. Tā ir tirdzniecības nākotne un, atklāti sakot, jau arī tagadne.

Patērētājs kļūst slinks? Vai vienkārši pārāk aizņemts?

Internetā iespējams iegādāties praktiski jeb ko. Sākot no grieztiem ziediem līdz automašīnas rezerves daļām un tīrīšanas pakalpojumiem mūsu mājoklim. Patiešām, internetā iespējams iegādāties ne tikai preces, bet arī pakalpojumus, jums pat nav jāpamet sava komforta zona, lai to izdarītu.

Pateicoties mūsdienu tehnoloģijām un gudrajām viedierīcēm, visi iecienītie veikali pieejami aplikācijās un on-line. Pāris klikšķu attālumā atrodas viss, kas jums nepieciešams – kāpēc doties uz cilvēku piepildītiem, smacīgiem tirdzniecības centriem?

Patērētājs, iespējams, ir kļuvis nedaudz slinkāks kā agrāk. Bet, bieži vien “vainīga” ir mūsu aizņemtība. Cilvēki nododas darbam, ģimenei atliek aiz vien mazāk laika. Tomēr cilvēks novērtē un ciena ģimenes vērtības. Labāk brīvo laiku veltīt mājai, bērniem, nevis veikaliem.

E-komercija atvieglo mūsu ikdienu pat tad, kad vēlamies protestēt sakot – “es neiepērkos internetā”. Vai tiešām? Kā tad ar rēķinu apmaksu, kaut vai tikai preču aplūkošanu interneta veikalos, salidzini.lv izmantošanu cenu salīdzināšanai? Arī tas pieder pie elektroniskās komunikācijas.

Ērti iepriecināt savus mīļos!

Kuram gan nav bijis jālauza galva par dāvanām, ko dāvāt draugam jubilejā vai par to, kādus ziedus izvēlēties mīļotajai sievietei. Un ko darīt, ja no darba sanāk pārrasties vēlu, kad visi ziedu veikali jau sen kā slēgti? Steigt ziedus iegādāties pusdienu pārtraukumā, lai pa dienu tie novīst vāzē uz ofisa galda?

Atkal atbildes meklējamas internetā. Kaut vai kā piemēru ņemsim šo pašu problēmu ar ziediem. Ziedu piegāde – tāds būs risinājums manis piedāvātajai problēmai. Veltiet pāris minūtes laika, lai atrastu ziedu piegādi internetā (http://flowersexpress.lv/), pasūtiet skaistākos ziedus un gaidiet, kad viss notiks pats par sevi. Ziedu piegāde tieši mīļotajai sievietei rokās – un jums vakarā atliks vien atvest pudeli vīna.

Vispasaules tirgus, kas atvērts 24/7

Retais nav iepircies Aliexpress vai Ebay. Tās ir vietnes, kas piedāvā ļoti lētas preces (Aliexpress no Ķīnas) parasti ar bezmaksas piegādi. Lielāka izvēle, protams, ir Ebay, kur var veikt pasūtījumus no jeb kuras pasaules valsts. Piegāde ir ātra, kvalitāte laba. Patērētājs mīl patīkamās cenas, kas šajos veikalos tiešām iepriecina.

Ir pat izveidots lērums domubiedru grupu, kurās dalās ar linkiem uz konkrētām precēm un atsauksmēm par tām. Patērētāji apvienojas, lai padarītu iepirkšanos baudāmāku, lai nerodas vilšanās par sliktas kvalitātes preci.

E-komercija spēj mums piedāvāt vispasaules tirgu. Iespējas iepirkties jeb kurā diennakts laikā, jeb kādos pasaules veikalos. Jums atliek tikai saņemt preci pie sava mājokļa durvīm. Lūk, iepirkšanās nākotne!

Leave a Reply