Visneiedomājamākās lietas, ko var iegādāties internetā!

Posted on Posted in Uncategorized

ebaySen jau vairs nav pārsteigums, ka internetā var iegādāties praktiski jeb ko! Tomēr, noteikti ir tādas lietas, kas jums pat prātā neienāktu, ka ko tādu vispār var iegādāties internetā! Šoreiz nedaudz papētīsim, kāda ir oficiālā informācija par e-komercijas misēkļiem un veiksmēm, kas spējis pārsteigt cilvēku miljonus un kādas idejas varētu “nočiept” un izmantot mēs paši!

 

 

Kurš gan nezina, kas ir Ebay

Ebay ir pati lielākā vietne, kurā iespējams ne tikai iegādāties, bet arī pārdot dažādas preces. Tā kā apjoms ir ļoti liels – Ebay darbojas visā pasaulē – rodas jautājums, vai kāds kontrolē to, kas šeit tiek tirgots?

Nedaudz papētījām, kādas ir bijušas līdz šim dīvainākās un trakākās lietas, kas bijušas nopērkamas tieši Ebay.

  •    Brokastu maizīte, uz kuras iegrauzdējies Svētās Marijas portrets. Ticiet vai ne, šo portretu pamanīja ne tikai maizītes īpašniece, bet arī potenciālie pircēji. Maizīte tika veiksmīgi pārdota par 28 000 ASV dolāru.
  •    Kāds vīrietis bija ielicis tirgošanā pudelīti. Tā nebija parasta pudelīte – tā bija atrasta aprakta kapos un vīrietis apgalvoja, ka tajā esot spoks. Sākuma cena bijusi 99 ASV dolāri, tomēr nav informācijas, par kādu summu spoks iegādāts.
  •    Šo jūs, iespējams, būsiet dzirdējuši – kāda meitene Ebay pārdeva savu nevainību. Mērķis bija cēls – meitene vēlējusies apmaksāt savas mācības augstskolā. Cena nevainībai bija 10 000 ASV dolāru. Protams, pircējs atradies. Nevainību iegādājies kāds biznesmenis, tomēr viņš izrādīja cēlu žestu – naudu meitenei iedevis tāpat, nepaņemot iegādāto “balvu”.
  •    Par 3 dolāriem iespējams iegādāties varavīksni!
  •    Labākais draugs uz vienu dienu – arī tas ir nopērkams Ebay! Kāpēc ne, kurš solīs vairāk, dabūs sev vienas dienas draugu.

Par šādiem interneta veikaliem tu noteikti neesi dzirdējis!

Ārzemēs ar humora izjūtu cilvēkiem iet daudz labāk kā pie mums, Latvijā… Ar milzīgu interesi veicām pētījumu, kādi ir interneta veikali, par kuriem tu, parastais interneta lietotājs, iespējams, neko neesi dzirdējis. Rezultāti lika pasmaidīt – iztēle cilvēkiem patiešām darbojas izcili!

  •    Peļu veikals. (The mouse market)

Jums liekas, ka te tirgo peles? Nē, auksts. Šis ir interneta veikals, kurā tirgo rotaslietas ar ēdiena elementiem. Piemēram, auskariņus mazu virtulīšu, kūciņu vai picu izskatā. Šis veikals noteikti patiks cilvēkiem ar labu humora izjūtu un tiem, kas mīl ēdienu!

  •    YVNG Pearl

Pašas jocīgākās nagu uzlīmes, kādas jeb kad redzētas… Nez, ko par to teiktu mūsu vietējie nagu meistari

  •    Doggie tops

Tikai un vienīgi T-krekliņi ar sunīšu apdruku. Vai nav mīlīgi?

  •    Hansel from Basel

Tikai un vienīgi zeķes! Ne jau parastas zeķes, bet īpašas – ar dažādām interesantām apdrukām un printiem.

Šis ir tikai mazumiņš no visa tā, kas atrodams internetā. Idejas šķiet tik dažādas – kolosālas, drosmīgas, briesmīgas… Tomēr, visi šie veikali reāli pastāv un darbojas, tātad pircēji IR. Tā jau runā – internetā iespējams iegādāties un pārdot VISU.

Kas labs interneta veikalos Latvijā?

Latvieši ir ieturēti. Mums īsti nepatīk viss jaunais, mēs baidāmies, mēģinām pieturēties pie pazīstamā un ierastā. Tomēr, bija interesanti papētīt, kas jauns Latvijas interneta veikalu piedāvājumos.

Ziedu piegāde Latvijā ir pamazām izkarojusi savu popularitāti. Ziedu piegāde ir ērts veids kā tiešsaistē izvēlēties ziedus, to kārtojumus, pušķus un veikt pasūtījumu ērti un bez liekas kavēšanās. Ziedu piegāde ir veids kā iepriecināt savu mīļoto, teiksim, darba dienas vidū. Papētot piedāvājumus secinājām, ka piedāvājums ziedu piegādei ir plašs un ļoti patīkams!

Interneta portāls Taupīgiem.lv ir apkopojis Latvijā populārākos interneta veikalus.  Šis apkopojums gan mūs nepārsteidza. Šeit redzami jau sen zināmie un tik plaši izreklamētie veikali, kas tirgo VISU (220.lv, 1a.lv un citi).

Atliek gaidīt, kad arī pie mums parādīsies kas drosmīgs, par ko būtu vērts rakstīt.

Leave a Reply