Ideja kādam biznesam

Posted on Posted in Reklāma

Digitālās tehnoloģijas ļoti atvieglo mūsu ikdienu. Esam pat kļuvuši zināmā mērā no tām atkarīgi, jo ir tik ērti, ka ar dažādu gadžetu palīdzību mūsu komforta līmenis ir tik ļoti labā līmenī, ka pamazām mēs tiešām kļūstam arvien slinkāki. Ne velti saka, ka patiesībā cilvēces izgudrojumus uz priekšu dzen cilvēka dabiskā vēlme slinkot. Ir tik ērti, kad tavā vietā kāds izdara visu! Ietaupa gan laiku, gan naudu, gan bieži vien arī nervus.

Dažādas aplikācijas – liels palīgs

aplikācijas Ja tev nav viedtālruņa un tajā nav pieejams vesels lērums ar dažādu aplikāciju sniegtajām priekšrocībām, tevi var uzskatīt bezmaz vai par dinozauru. Kad kāds no taviem vecākā gadagājuma radiniekiem izvelk savu telefonu, kurš kalpo tikai zvanu un sms saņemšanai, tas var izraisīt smaidu, jo ir tik labi saprotams, ka tiklīdz vajag kaut ko uzzināt vai sameklēt, tā viedtālrunis tev var izlīdzēt. Viens – hops! atver interneta meklētāju google.lv vai citu un viss nepieciešamais jau būs rokās.

Mums ir pierasts teikt – informāciju sameklēt var internetā, bet ir grūti iedomāties, ka vecākā gadagājuma cilvēkiem internets ir kā dažam labam augstākā matemātika – nesakarīgu burtu virknējums un nesaprotamas mahinācijas. Un ja nonāc lauku apvidū, tad šādu internetu nepārzinošu cilvēku brīžiem rādās biedējoši daudz. Tomēr tik traki ar mums pasaulē nav. Noskatoties youtube.com video Ja pasaulē dzīvotu 100 cilvēku, tad izrādās, ka pasaulē internets ir pieejams 44 cilvēkiem, bet telefons – pat 75 cilvēkiem no 100.

Ideja kādai no aplikācijām

Tā nu gaidot savu kārtu, lai man būtu pieejama ultrasonogrāfija Rīgā, man nāca prātā lieliska ideja kādam, kuram aplikācijas vai digitālās tehnoloģijas vispār ir kā pīlei ūdens. Kāpēc gan nevarētu uztaisīt visiem pieejamu lapu, kur cilvēki var burtiski sekot līdzi visām rindām pie ārstiem? Bieži vien ir tā, ka ultrasonogrāfija Rīgā ir gandrīz vai jāgaida kādu nedēļu, pat mēnesi, kamēr, piemēram, Salaspilī vai Ogrē tā ir pieejama jau šodien!

Tas pats būtu noderīgi, lai nokļūtu arī pie citiem speciālistiem, jo tam, ka mums veselības aprūpes jomā ir liels bardaks, droši vien piekritīs praktiski jebkurš. Cilvēki cer nokļūt par kvotām pie kādam speciālista, un kamēr Rīgā slimnīcās un poliklīnikās tās izbeidzas jau gandrīz septembrī, Jēkabpilī tās vēl novembrī ir pieejamas. Un ja kādam cilvēkam ir tiešām steidzama situācija, kad rezultāti ir jāzina burtiski jau vakar, tad šāda iespēja izsekot speciālistu un dažādu pakalpojumu pieejamībai visas Latvijas mērogā būtu pat vairāk nekā noderīga.

Nesaprotamā e-veselība sistēma

Lai daudz maz veselības aprūpē ieviestu jaunākās tehnoloģijas, ir radīts produkts e-veselība, taču kā atzina pazīstams ārsts, tas ir tikai papīru smērēšanas projekts, no kura labums daļēji ir tikai ģimenes ārstiem un slimības lapu dēļ. Speciālistiem, kuri strādā katrs savā jomā, šāds pakalpojums gandrīz nekādu labumu nedod, tik kārtējo reizi iztērētas lielas naudas.

Domāju, ja kāds tiešām uzņemtos radīt šādu vienoto pakalpojumu pieejamības lapu, tad mūsu valstī daudz kas atrisinātos un varbūt pat tiktu reāli ietaupīti līdzekļi.

Leave a Reply