Idejas mājas interjeram meklē dizaineru blogos

Posted on Posted in Mājai

idejas dizainamKad domājam par pārmaiņām savā mājoklī, tad ideju, variantu un risinājumu var būt tik daudz, ka galu galā apjūkam un nesaprotam, ko no tā visa izvēlēties, kas būs atbilstošāks, atbildīs šī brīža dizaina tendencēm.

Tad var lieti noderēt zināšanas un redzējums, kāds ir profesionāliem interjera dizaineriem. Ja arī remontu un iekārtošanu veicat pašu spēkiem, nevis uzticat dizaineriem, no viņiem vienalga var smelties labas idejas un konceptus, ko izmantot arī savā mājoklī. Gan vizuālo, gan profesionālo informāciju pavisam viegli var apskatīt arī internetā.

Daudzi interjera dizaineri veido savus blogus, kur apspriež interjera dizainā aktuālus jautājumus, ievieto savu īstenoto darbu attēlus. No vienas puses, tas ir profesionāļa darbu portfolio un mārketinga rīks, no otras puses, tas ir noderīgs materiāls ikvienam, kurš arī pats grasās remontēt un pārveidot savu dzīvesvietu.

Dizaineru blogi var kalpot par materiālu, kas ļauj sakombinēt savu interjeru un atrast labākās vietas, kur iegādāties piemērotākos interjera elementus, jo arī ar šādu informāciju dizaineri labprāt dalās. Piemēram, ja iekārtojat virtuvi, bet nav īsti skaidrības, kādas mēbeles un to izkārtojumu labāk izvēlēties, tad labāk pirms kādu pirkumu veikšanas paskatīties vairākus dizaineru radītus un pabeigtus virtuvju dizaina variantus. Tad būs lielāka skaidrība, kādi krēsli virtuvei būs piemērotāki, kāds galds būs funkcionālāks un iederīgāks tieši šajā telpā.

Bet, ja iepatīkas kādā dizaina blogā redzētais darba stils un jau kāds gatavs interjers, bet pašiem pietrūkst zināšanu un vēlmes to ieviest realitātē, tad var uzsākt sadarbību ar konkrēto dizaineru. Blogos parasti ir ievietota informācija arī par pašu dizaineru, pieejami kontakti, biroja adrese.

Šajā ziņā liela nozīme ir intuīcijai, jo vienkārši kāda dizainera darbs var patikt, kāda nepatikt. Un internetā ātri var iepazīties ar plašāku informācijas apjomu, apskatīt daudzu dizaineru darba stilu, piedāvātos konceptus. Pietiekami daudz noderīgas informācijas var atrast pat tad, ja Google meklētājā ievada dažus atslēgvārdus, kas saistīti ar interjera dizainu.

Leave a Reply