Ir laiks meklēt košākas rotas un apģērbu

Posted on Posted in Mājai

Jācer, ka pavisam drīz biezos mēteļus, cepures un cimdus varēs noglabāt tālā skapja stūrī un aizmirst par tiem uz daudziem mēnešiem. Un tas nozīmē, ka daudz vairāk uzmanības vajadzēs pievērst savam ārējam tēlam. Ja ziemā galvenais faktors ir siltums un ērtības, tad pavasaris jau daudz vairāk rosina domāt par modi, stilu. Vēlamies izskatīties labi un piesaistīt apkārtējo skatienus.

Skaidrs, uzmanību vislabāk var pievērst ar oriģinālu apģērbu, apaviem, kopējo vizuālo tēlu. Ceļu uz skaistumkopšanas saloniem tagad gribēsies mērot daudz biežāk. Un vēl viens lielisks veids, kā atsvaidzināt savu izskatu pēc ziemas, ir izvēlēties košākas, pamanāmākas rotaslietas, jo vairs nav jānēsā cimdi, biezas šalles, cepures, kas var traucēt auskariem, kaklarotām, gredzeniem.

Rotaslietu ziņā izvēle tiešām ir plaša, atliek kaut vai paskatīties, ko savos Facebook profilos piedāvā vietējie rotu dizaineri un mākslinieki. Pie viņiem var meklēt kaut ko savdabīgu un oriģinālu, ja gribat nēsāt rotaslietas, kas ir vienā eksemplārā vai ar tik pārsteidzošu dizainu, ka noteikti piesaistīs skatienus. Ja esat latviešu dizaina cienītāji, tad rotaslietas varat meklēt:

Bet internets noteikti noderēs, lai atrastu vēl daudzas citas vietas, kur noskatīt un iegādāties tieši jūsu stilam piemērotas rotaslietas.

Ja dodat priekšroku klasikai

Tomēr ne visas sievietes dod priekšroku savdabīgam dizainam un neparastām formām. Ja esat to starpā, kuras uzticas klasiskām vērtībām rotaslietu jomā, tad jāieskatās http://gemmi.lv/lv, kur plašā izvēlē ir atrodami zelta un sudraba juvilieristrādājumi labākajās kvalitātes un klasiska dizaina tradīcijās. Zelta un sudraba juvilierizstrādājumi ir pārbaudītas vērtības, kas nezaudē aktualitāti un saskaņojamas ar ikvienu stilu un pasākumu.

zelta-gredzensPavasaris noteikti būs īstais brīdis, kad pirkstā parādīties jaunam zelta gredzenam vai gaumīgiem auskariem ar kādu akmentiņu. Ir lieliski rotaslietas saņemt dāvanā, par ko priecājas ikviena sieviete, bet, ja dāvanu nesagaida, tad pavisam noteikti sieviete arī pati var sevi apdāvināt un iepriecināt ar kaut ko jaunu, košu un gaumīgu, kas palīdzēs drošākai un elegantākai iesoļot pavasarī.

Runājot par soļošanu, noteikti jau jādodas uz veikaliem noskatīt pavasarīgus un košus apavus. Tie var būt puszābaciņi, ielas kurpes, kā arī kāds jauns kurpju pāris, ar ko paspīdēt birojā. Pavasaris noteikti ir pats labākais laiks, kad uzziedēt, jo daba pati mums atdod krāsas, tāpēc jāgatavojas tam jau laikus. Var sākt ar esošās garderobes revīziju. Un pēc tam doties iepirkties, lai būtu vienā solī ar šī gada modes tendencēm.

Leave a Reply