Kādu virtuves plīti labāk izvēlēties?

Posted on Posted in Interneta veikali

Ja nedzīvojat viens un nepārtiekat no ātrajām uzkodām, tad noteikti jūsu mājā ir virtuves plīts. Tagad sadzīves tehnika ir pieejama tik plašā piedāvājumā, ka var būt grūtības izvēlēties savai virtuvei  piemērotāko plīti. Piemēram, interneta veikalā brivi.lv pircējiem tiek piedāvāti vairāk kā 60 modeļi. Ko izvēlēties? Kādas ir priekšrocības un funkcionalitāte?

Virtuves plītis – modeļi un veidi

virtuves plīti Tradicionāli visilgāk esam pazīstami ar gāzes plītīm. Ja jūsu mājolī ir centrālais gāzes vads, tad šāds risinājums būs visērtākais, jo izmaksas būs saprātīgas un nevajadzēs papildus komunikācijas, lai to pieslēgtu. Ja nav centrālās gāzes, tad jārēķinās, ka būs jāmaina un jāpērk gāzes baloni.

Padomājiet, vai tas būs jums ērti. Gāzes plītīm ir arī jārēķinās ar paaugstinātu bīstamību, jo izplūdusi gāze ir bīstama un ugunsnedroša. Zinu, ka vecāki mēdz atteikties no gāzes plīts, kad mājās ir mazi bērni, kuriem patīk visu aiztikt, grozīt slēdžus. Gāzes plītij ir praktiska cepeškrāsns, jo tā nepatērēs pārāk daudz eenerģijas.

Elektriskā plīts ir drošāks variants par gāzi, bet tai augstākas izmaksas. Ja gatavojat daudz, mīlat cept, izmantot cepškrāsni, tad elektriskā plīts varētu ievērojami palielināt elektrības rēķinu. Tomēr popularitāti tagad ieguvušas keramiskās virtuves plītis. Tām ir moderna virsma, kas izgatavota no stikla keramikas.

Šī plīts arī darbojas ar elektrību, tikai tās patēriņš būs ekonomiskāks, kā parastajai elektriskajai plītij ar čuguna sildriņķiem. Keramiskā plīts ātri sasilst, un uztur siltumu arī pēc izslēgšanas. Ar elektību darbojas arī indukcijas plītis, kurām materiāls ir līdzīgs kā keramikas plītīm, tikai tajās sildīšanu veic vidējas frekvences magnētiskai lauks.

Uzkata, ka tas nav cilvēkam veselīgs, kamēr ēdiens gatavojas, nevajadzētu atrasties plīts tuvumā. Šī iemesla dēļ pircēji sāk vairāk izvēlēties tieši keramiskās plītis. Bet jūs varat iegādāties arī kombinētās virtuves plītis, kas apvieno gāzi un elektrību dažādās kombinācijās. Katrs var izvēlēties sev vēlamāko.

Sadzīves tehnika no brivi.lv

Interneta veikals brivi.lv piedāvā vairāku veidu virtuves plītis par izdevīgām cenām. Katram modelim atrodams apraksts –izmēri, funkcijas un jauda.

Varat plīti pielāgot savām vajadzībām, mājoklim un plītij paredzētajai vietai. Interneta veikalā arī varēsiet ērti pasūtīt izvēlēto modeli, ko jums kurjers piegādās līdz mājas durvīm. Un jūsu virtuvē ienāks omulība, ko radīs kārdinoša ēdiena smarža, atliek ņemt rokā recepšu grāmatu un ļauties iedvesmai virtuvē.

Leave a Reply