Kāzu plānošanā internets ir pat ļoti nepieciešams

Posted on Posted in Vispārīgs

kāzu planošanasMūsdienās saorganizēt skaistas un krāšņas kāzas nav vairs nekādu problēmu. Kāzas – tas vairs nav tikai došanās uz dzimtsarakstu nodaļu, papīru parakstīšana, šampanieša iemalkošana un sēdēšana pie bagātīgi apkrautiem ēdienu galdiem. Mūsdienās kāzas ir patiesi skaisti svētki, kad uzmanība tiek pievērsta ne tikai aktivitātēm, bet arī dekorācijām, akcentiem un mazajiem nieciņiem. Tieši tie ir pats labākais veids, kā kāzas padarīt par neaizmirstamiem svētkiem.

Kad vairumam pāru, kas iemīlējušies vai dzīvo kopā, pajautā, kāpēc viņi neprecas, tad atbilde lielākoties ir – tas ir dārgs prieks. Tas gan ir tiesa. Bet ja ņem vērā, ka mēs tomēr ticam, kāzas – tas ir vienreizējs pasākums un uz mūžu, tad atlicināt naudu vai laicīgi plānot kāzu budžetu nešķiet tik sarežģīti. Tā patiešām ir – ja kāzas plāno laicīgi, jau gadu iepriekš pamazām gādājot visu nepieciešamo, daudzas lietas pērkot uz atlaidēm, tad var sanākt brīnišķīgas kāzas par pieņemamu cenu.

Ir lietas, kur kāzu organizēšanā var arī ietaupīt. Piemēram, skaisto līgavas kleitu un līgavaiņa tērpu var nevis pirkt, bet iznomāt. Viesu nami un citas vietas, kur organizēt pasākumu, lētāk ir iespējams dabūt ziemas sezonā, tas pats attiecas uz muzikantiem, pasākumu vadītājiem. Bet jau nu tiešām ļoti gribas vasarā, tad sarīkojiet banketu lielā teltī. Galdu un krēslu noma ir vēl viens veids, kā ietaupīt. Nav jāpērk nepieciešamais aprīkojums, pietiek vien aplūkot internetā, kur tiek piedāvāta galdu un krēslu noma, un jūs jau atkal ietaupāt uz sīkumiem. Pat traukus, galdautus un dekorācijas var iznomāt.

Kā jau minēju, daudzas lietas var ietaupīt, ja pērk uz atlaidēm. Alkohols ir viens no tiem, jo šajā pozīcijā arī tiek patērēts daudz. Tām pašām dekorācijām – ja laikus gādā nepieciešamās sastāvdaļas, var skaisti ietaupīt. Un ja gatavojat paši galda kartes, ielūgumus, dāvanas viesiem – atkal jau visu var izdarīt, ja dara laicīgi.

Taču viena lieta ir pašam prātot, ko vajag un ko nevajag savās kāzās. Tas vienmēr, protams, paliks kā jūsu izvēle, taču idejas noteikti noderēs. Internetā var atrast gana daudz kāzu plānošanas rīkus, mājas lapas un dažādus portālus, kur cilvēki dalās savās idejās, pieredzē un padomos. Viens no labākajiem kāzu plānošanas portāliem ir www.precos.lv – idejas, sludinājumi un pēc reģistrēšanās pat pašam savs plānotājs, kas ļauj izsekot līdzi tam, ko vēlies izdarīt un kad ir pēdējais laiks to paveikt. Pie tam plānošanā iesaistīties var vairāki cilvēki: gan tu pats, gan vedēji, gan pat dažādas kāzu aģentūras.

Starp citu, arī kāzu aģentūras noma nav slikts variants, jo šajā gadījumā par jūsu svētkiem būs padomāts tiešām līdz pat pēdējam sīkumam. Gan skaisti izdekorētas telpas, gan skaisti noformēts galds, gan interesanti notikumi un jautras atrakcijas. Par jūsu kāzām nudien runās visi viesi, un gan jums, gan viesiem no tā paliks gaišas un skaistas atmiņas. Bet tā kā precas reizi mūžā (vismaz mēs uz to ceram), tad kāpēc gan tiešām to nedarīt ar pilnu jaudu?

Leave a Reply