Lai veselība nav šķērslis panākumiem

Posted on Posted in Veselība

Viena no nepatīkamākajām situācijām pašā darba dunā un aktīvā dzīves posmā ir negaidīta saslimšana, kas liek apstādināt pilnīgi visu ikdienas ratu. Ja kalendārs ir pilns ar plāniem, ja ir liela atbildība par saviem pienākumiem, tad veselības problēmas var tiešām nodarīt nopietnu kaitējumu gan biznesam, gan karjerai. Konkurence mūsdienās ir ļoti nopietna visās jomās. Uzvar stiprākais un tas, kuram ir lielākas darbaspējas.

Protams, ka slimošanu nevar plānot, var gadīties sasaukstēties, bet nopietnāku slimību sakarā ļoti lielu nozīmi var dot veselības profilakse. Tas var aiztaupīt ilgstošu slimošanu, hronisku slimību veidošanos, operācijas un garu rehabilitācijas periodu, kas var izslēgt cilvēku no darba aprites pat uz vairākiem mēnešiem. Un mūsdienu biznesā tas jau ir kritiski ilgi, jo konkurenti nesnauž.

Aktīvs dzīvesveids virzīs uz panākumiem

Kāds ir veiksmīga un laimīga cilvēka tēls? Kādi parametri viņu raksturo? Manuprāt, tas ir ne tikai izglītības un personības faktors, bet arī fiziskās kvalitātes, par kurām šis cilvēks rūpējas. Par spīti aktīvajam un atbildīgajam darba, tiek atrasts laiks sportiskām aktivitātēm, kvalitatīvai atpūtai, miegam, rūpēm par savu veselību kopumā. Diez vai veiksmīga uzņēmēja vai speciālista tēlā iederas nekopts ķermenis, slikta pašsajūta un pelēka seja. Karjeras veiksmē ārējam tēlam ir tiešām būtiska nozīme.

Bet ne tikai tas, kā izskatāmies, ir svarīgi. Vēl vairāk sniedz tas, ka jūtamies enerģijas un spēka pilni. Tas nenoliedzami uzlabo darbaspējas, palielina enerģijas rezerves, izturību, uzlabo imunitāti. Ja ir regulāri ievērots aktīvs un veselīgs dzīvesveids, tad karjeras jomā noteikti var sasniegt labākus rezultātus.

Veselības pārbaudes taupīs laiku

Mērķtiecīgi un aizņemti cilvēki vienmēr meklē efekīvākos veidus, kā saņemt vēlamo. Ja mērķis ir laba veselība, kas netraucē sasniegt virsotnes karjerā un biznesā, tad arī tiek meklēt labākie rīki tā īstenošanai. Veselības pārbaude ir viens no šādiem rīkiem, kas ļauj ātri un efektīvi uzraudzīt savu veselību. Galvenais ieguvums no veselības pārbaudes ir tas, ka divu dienu laikā var uzzinātu visu par savu veselības stāvokli, jo tiek veiktas vispārējas pārbaudes, analīzes, saņemtas speciālistu konsultācijas.

Veselības pārbaude izslēdz visas bažas un aizdomas. Nav vairs jāmeklē atsevišķi katrs speciālists, nav jāgaida rindās, jādodas pie ģimenes ārsta pēc nosūtījumiem, jādodas uz laboratoriju, lai taisītu analīzes. Tas tiešām aizņem daudz laika. Un pastāv iespēja, ka tā lieta, kas rada bažas un varētu pāraugt nopietnākā saslimšanā, nemaz netiek pamanīta. Tāpēc veselības pārbaude ir visaptveroša un iekļauj visas galvenās sistēmas un pārbaudes, kas ļauj nepalaist garām neko.

Medicīnas iestādes piedāvā ne tikai vispārējas veselības pārbaudes. Pieejama arī padziļināta veselības pārbaude Rīgā tieši kādai noteiktai orgānu sistēmai vai saslimšanas profilaksei. Šāda specifiska veselības pārbaude tiek rekomendēta pacientiem, kuri pārsnieguši pusmūžu, jo tad audzās jomās palielinās saslimšanu risks. Tā ir onkoloģija, ģinekoloģiskās slimības, sirds un asinsvadu veselība. Vispārējā veselības pārbaude ir ātra un efektīva. Tas ir labākais risinājums, ko var vēlēties mūsdienīgs, aktīvs un pret pakalpojumu kvalitāti prasīgs cilvēks.

Leave a Reply