Laulību gredzeni – pirkums visam mūžam

Posted on Posted in Vispārīgs

laulību gredzeniKāzas ir skaists, ēterisks, romantisks notikums, kuru pāris atcerēsies mūžam. Tomēr tikai viena lieta par jauno statusu atgādinās dienu no dienas, stundu no stundas – laulību gredzeni. Tiem jābūt tādiem, lai abiem jaunlaulātajiem tie patiktu, kā nekā, ar šiem gredzeniem būs jāsadzīvo līdz mūža beigām.

Kā izvēlēties savus gredzenus?

Laulību gredzeni ir ne tikai klasiski. Tie var būt arī no kāda īpatnēja materiāla veidoti, ar interesantiem gravējumiem – tādi, kādus vien pāris vēlas. Bieži vien pārim jau ir izsapņots sapnis, kādi laulību gredzeni rotās viņu zeltnešus.

Ir redzētas neskaitāmas oriģinālas idejas gredzenu dizainam. Piemērus var atrast ideju portālā Pinterest. Ir redzēts, ka pāris gredzenos iegravē, piemēram, savu sirdspukstu ritmu vai kādas simboliskas dziesmas notis un tamlīdzīgi. Dizains ir katra paša izvēle un gaumes lieta.

Var izvēlēties arī materiālus. Ja agrāk kāzu gredzeni bija vien no zelta, tad tagad tas nemaz nav obligāti. Ir tādi cilvēki, kam zelts nemaz nepiestāv, tad opcija ir izvēlēties sudrabu vai arī balto zeltu. Reti, bet pāri patiešām izvēlas klasiskas formas gredzenus darinātus no sudraba. Protams, šādi gredzeni izmaksā daudz lētāk nekā zelta gredzeni. Bet ne vienmēr šādas izvēles pamatojums ir finansiālais stāvoklis.

Kur iegādāties gredzenus īpašajai dienai?

Vieta, kur iegādāsieties gredzenus ir jūsu pašu rokās. Variantu atkal jau ir daudz. Pirms dodaties uz veikalu gredzenus apskatīt un piemērīt, iespējams tos aplūkot interneta veikalā, ja vien nepasūtat tos pēc individuāla pasūtījuma.

Laulību gredzeni Jahonts internetveikalā ir pieejami arī pasūtīšanai. Atliek tikai izvēlēties izmēru un dizainu. Šeit atrodamas arī dažādas atlaides un vilinoši piedāvājumi. Jaunajiem pāriem īpaša pretimnākšana un piedāvājumi.

Ir lērums citu interneta veikalu, tomēr vien retais no tiem dod iespēju apskatīt un piemērīt izvēlētās dārglietas. Nebūtu prāta darbs pasūtīt gredzenus tos pat neredzot. Prece, kas redzama datora ekrānā ļoti bieži krasi atšķiras no tās, kāda tā ir realitātē.

Ja pasūtat gredzenus pie kāda juveliera, tad jums nav par ko raizēties. Gredzeni tiek darināti ar īpašu rūpību, tieši jūsu pirkstiem piemēroti. Tajos pavisam noteikti būs ieliktas juveliera pūles, sirds un dvēsele.

Pirkums, kuru nedrīkst nožēlot

Gredzeni, kurus pāris mīs kāzu dienā ir īpašs, ļoti skaists un cēls simbols. Tie ne tikai simbolizē mīlestību, bet arī mūžīgu uzticību. Gredzens pirkstā nav tikai zīme apkārtējiem par šī cilvēka statusu, tas ir atgādinājums pašam sev par to, ka jums ir piesaistīts vēl viens cilvēks.

Gredzenam ne velti ir apaļa forma. Tas ir bezgalīgs. Arī mīlestībai un cieņai vienam pret otru tādai ir jābūt – bezgalīgai.

Gredzeni ir pirkums, kuram nedrīkst žēlot līdzekļus un kuru nedrīkst nožēlot. Gredzeni jāiegādājas ar pilnīgu pārliecību, ka tie būs īstie. Nedrīkst pārdomāt un šaubīties, pēc iegādes nedrīkst domāt – nevajadzēja pirkt, pārāk dārgi un tamlīdzīgi. Tas tikai piesauks gredzeniem ligas un sliktu auru. Gredzeni, kurus kāzu dienā vilksiet viens otram pirkstam ir svētums, kurš jāsargā un jāmīl.

Leave a Reply