Lieli plāni, bet nepietiek naudas? Izmanto hipotekāro kredītu

Posted on Posted in Vispārīgs

Ja jums ir radusies kāda spīdoša ideja, kas jāīsteno, vai ir kāds sapnis, ko noteikti gribat piepildīt, vai arī vēlaties veikt kādus uzlabojumus savā un ģimenes dzīvē, bet jums nav pietiekami daudz brīvu naudas līdzekļu, tad viens no veidiem, kā tos iegūt, ir izmantot hipotekāro kredītu.

kredits Ar tā palīdzību var iegūt pietiekami lielu naudas summu, lai realizētu arī lielākas idejas un plānus. Hipotekārais kredīts ar izdevīgu procentu likmi var sniegt vajadzīgos naudas līdzekļus un pietiekami ilgu laiku, lai tos atmaskātu.

Viens no pieprasītiem un izdevīgiem hipotekārā kredīta izsniedzējiem ir nebanku aizdevējs „Latvijas Hipotēka”. Kreditētājs specializējies tieši dažāda veida hipotekāro kredītu izsniegšanā. Tiem par ķīlu tiek pieprasīts nekustamais īpašums.

Tā var būt māja, dzīvoklis vai zeme. Un tam ir jābūt kredīta ņēmēja īpašumam. Ja jums ir laba kredītvēsture un pietiekami regulārie ienākumi, tad varēsiet no „Latvijas Hipotēkas” saņemt izdevīgu aizdevuma piedāvājumu.

Tā var būt pat 2,5% aizdevuma likme, kas ir tiešām zema, ja skatāmies, kādi ir piedāvājumi nozarē kopumā. Naudu varat saņemt jau dažu dienu laikā, bet pieteikums aizdevumam ir ērti iesniedzams no aizdevēja mājas lapaswww.latvijashipoteka.lv, kur ievietota pieteikuma forma.

Uzzināt vairāk par hipotekāro kredītu arī varat šajā pašā mājas lapā.

Iegūtos naudas līdzekļus klients var tērēt sev aktuālajām vajadzībām, pirkumiem un dzīves līmeņa uzlabošanai. Varbūt vēlaties izremontēt dzīvokli? Vai aizvest sievu skaistā ceļojumā?

„Latvijas Hipotēka” izsniedz hipotekāro kredītu arī nekustamā īpašuma iegādei. Tāpat varat šo piedāvājumu izmantot tad, ja vēlaties samazināt savu kredītu slogu – noderēs hipotekārais aizdevums kredītu apvienošanai. Hipotekārais kredīts ir daudzpusīgs finanšu instruments, kas jums var palīdzēt dažādās dzīves situācijās.

Atliek tikai izvēlēties uzticamāko aizdevēju, kas var piedāvāt labas procentu likmes un līguma nosacījumus. Uzzināt vairāk par hipotekāro kredītu no „Latvijas Hipotēkas” varat ne tikai pieminētajā mājas lapā, bet arī klātienē klientu apkalpošanas centrā, kas atrodas Brīvības gatvē 226-9.

Leave a Reply