Mācies autoskolā? Arī internets palīdzēs!

Posted on Posted in Digitālās tehnoloģijas

mācies-autoskolāPēc pilngadības iegūšanas viens no mērķiem, ko sev izvirza vairums cilvēku, ir autovadītāja apliecības iegūšana, jo tad var iegūt lielāku brīvību, ir priekšrocības darba vidē. Auto ir viens no būtiskiem komforta kritērijiem mūsdienu sabiedrībā.

Tomēr, lai šī iecere piepildītos, ikvienam bez izņēmumiem ir jāapmeklē autoskola. Un tas nemaz nav tik viegli, kā izklausās. To pateiks ikviens, kurš gan ir to paveicis, gan katrs, kurš pat vairākas reizes bez pozitīva rezultāta ir veicis šo ceļu. Autoskola ir nopietna mācību iestāde, kur prasības pret audzēkņiem tikai pieaug. Tagad ir palielinājies obligāto braukšanas stundu skaits, arī jāpierāda vairāk prasmes dažādos laika apstākļos. Tas viss notiek tāpēc, lai palielinātu satiksmes drošību.

Autoskola atbild par to, ar kādām zināšanām un prasmēm jaunie vadītāji nonāk satiksmē.

Kādu autoskolu izvēlēties?

Autoskolu tiešām ir daudz, tas ir fakts. Tāpēc topošajiem braucējiem varētu būt problemātiski izvēlēties. Kritēji var būt vairāki. Galvenajam noteikti vajadzētu būt kvalitātei. Vajadzētu painteresēties, kādas ir atsauksmes, kā autoskola tiek novērtēta. Internets šajā ziņā sniegs ļoti daudz informācijas, kas ir pieejama ikvienam.

Tāpat jāizpēta informācija, ko autoskola ievietojusi savā mājaslapā. Tālāk jau var skatīties, kura autoskola ir izdevīgākā vietā, piedāvā labākas cenas un apmācību vēlamajā laika posmā. Ik pa laikam autoskolas piedāvā cenu akcijas, kas ir izdevīgas, ja ir vienalga, kad uzsākt apmācības. Vēl augustā pievienoties akcijai var autoskolā http://credoautoprieks.lv/.

Mācies ar interneta palīdzību

Lai gan autoskola pieprasa, lai apmācāmie piedalītos teorijas nodarbībās, tomēr daudz ir jādara arī patstāvīgi. Teorija galvā nevar iekļūt uz burvju mājiena, tā ir jāiemācās. Un sagatavoties teorijas eksāmenam ļoti labi var palīdzēt arī internetā pieejamā iespēja pildīt teorijas eksāmenam līdzīgus uzdevumus. Tas ir gan treniņš eksāmenam, gan teorijas zināšanu nostiprināšana.

Ceļu satiksmes noteikumu teorijas eksāmens tiešsaistes versijā pieejams CSDD mājaslapā — http://csnt.csdd.lv/.

Tur var trenēties tik, cik vien vēlas, kamēr ir sasniegts tāds līmenis, ka nav vairāk kļūdu, kā ir pieļaujams. Protams, ka svarīgi ir lasīt arī teorijas grāmatu, tomēr jāatzīst, ka mūsdienīgiem cilvēkiem internets ir daudz ērtāks, jo to var izmantot jebkurā ierīcē. Bet grāmatu ne vienmēr ir ērti paņemt līdzi. Tāpēc var jebkurā laikā izmantot arī internetā pieejamos ceļu satiksmes noteikumus, kas ir tie paši, kas nodrukāti teorijas grāmatiņā — https://likumi.lv/ta/id/274865-celu-satiksmes-noteikumi.

Kad autoskola ir pabeigta un nokārtots gan teorijas, gan braukšanas eksāmens, sākas vislielākā atbildība, jo pašam patstāvīgi ir jādodas satiksmē. Un atbildība būs tikai pašam, nav blakus instruktora, kurš likuma priekšā ir atbildīgs par audzēkni.

Tāpēc ir vērts iegūt kārtīgas zināšanas, lai auto vadīšana būtu tikai pozitīva pieredze.

Leave a Reply