Par sevi pārliecināta sieviete — jebkurā situācijā un vecumā

Posted on Posted in Vispārīgs

sievieteFeminisms un dzimumu līdztiesība mūsdienu sabiedrību ir aizvedusi pie tā, ka sieviete ir visās jomās līdzvērtīga vīrietim. Vismaz teorētiski, jo fiziskās, psiholoģiskās un emocionālās atšķirības jau nekur tāpēc nepazūd.

Tas rada sievietēm diezgan lielu psiholoģisko spiedienu, jo viņām jāspēj līdzāspastāvēt šajā tomēr vīrišķīgajā un uz spēku tendētajā pasaulē. Visizteiktāk tas notiek karjeras un biznesa jomā. Sievietēm jāspēj sevi realizēt, neizrādīt vājumu, būt par sevi pārliecinātām un visu varošām jebkurā situācijā un jebkurā vecumā.

Tomēr daba ir sievietes ķermeni veidojusi tik smalku un jutīgu, ka tam dažādos vecuma un dzīves posmos ļoti spēcīgi darbojas hormoni, notiek procesi, kas ietekmē gan viņas emocionālo stāvokli, gan fizisko pašsajūtu.

Grūtniecība, dzemdības, pēcdzemdību periods, menopauze — tie ir sievietes dzīves posmi, kas rada nopietnas pārmaiņas. Šobrīd, kad sievietes gan grūtniecības laikā, gan pēcdzemdību periodā, gan menopauzē ir sabiedriskas un aktīvas, nesēž mājā, strādā, veido karjeru, īsteno savas ieceres, viņām ir vajadzīgs justies par sevi pārliecinātām.

Kvalitatīvām higiēnas precēm šajā ziņā ir ļoti liela nozīmē, jo tās ļauj sievietei jebkurā dzīves mirklī justies par sevi pārliecinātai.

Higiēniskās paketes un tamponi

Mēnešreizes ir sievietes dzīves sastāvdaļa lielāko daļu viņas mūža — jau no pusaudžu gadiem līdz pat menopauzei. Ik mēnesi vairākas dienas sievietei ir asiņošana. Šajās dienās ir gan sliktāka pašajūta, gan lielāks nogurums, gan var būt sāpes.

Tomēr vienalga ir darbs, ikdienas pienākumi, dzīve šajās dienās nevar apstāties. Drošību un pārliecību par sevi jebkurā ikdienas situācijā menstruāciju laikā sniedz piemērotas higiēnas preces — paketes un tamponi. Ko izvēlēties, tas jau ir gaumes un fizioloģijas jautājums. Mūsdienās tiek ražotas ļoti kvalitatīvas higiēnas preces, kas pasargā no noplūdēm un neļauj piedzīvot neveiklas situācijas.

Biksīšu ieliktnīši ikdienai un arī urīna noplūdēm

Pārliecība un aizsardzība sievietēm nepieciešama ne tikai mēneša īpašajās dienās, bet arī jebkurā citā dienā. Sievietes fizioloģija ir specifiska. Lai ikdienā justos svaigi un pārliecinoši, noderīgi ir ikdienas biksīšu ieliktnīši.

Sievietes gan pēc dzemdībām, gan vēlāk dzīvē biežāk sastopas ar iegurņa muskuļu vājumu, kas noved pie tik nepatīkamas problēmas kā urīna nesaturēšanas, kas var būt gan vieglākā, gan nopietnākā formā.

Arī tas nav iemesls sievietei apturēt savu dzīvi un zaudēt pašapziņu, jo šī problēma ir efektīvi ārstējama. Bet ikdienā palīdz biksīšu ieliktnīši, ka speciāli pielāgoti noplūdušā urīna uzsūkšanai. Šādi biksīšu ieliktnīši pieejami higiēnas preču ražotājam TENA.

Uzsūcošās biksītes pēcdzemdību periodā un senioru vecumā

Pēcdzemdību periodā un arī vecāka gada gājuma dāmām, kurām jau var būt kādas saslimšanas, noder arī lielākas higiēnas preces — uzsūcošās biksītes un pamperi pieaugušajiem. Ražotāji padomājuši, kā šīs preces padarīt plānas, ar augstu uzsūktspēju, nemanāmas zem apģērba. Tas ļauj saglabāt pašapziņu, būt aktīvām, nevairīties no sabiedrības, jo apkārtējiem nekas nebūs manāms. Pārliecība par savu izskatu un ķermeni ir ļoti būtiska, lai sieviete justos labi, lai varētu nodoties darbam, ģimenei un sabiedriskajai dzīvei.

Leave a Reply