Pasūti nerūsējošā tērauda dūmvadus internetā

Posted on Posted in Mājai

Lielākā daļa ražotāju un pārdevēju, domājot par patērētāju ērtībām, piedāvā jaunus risinājumus preču iegādē. Vietējais metāla dūmvadu ražotājs RGJ arī piedāvā šādu ērtu risinājumu – produkcijas pasūtīšanu mājaslapā www.rgj.lv.

Katrs interesents mājaslapā var iepazīties ar piedāvāto produkciju – tās izmēriem, komplektācijas iespējām, cenām. Tad to var pielāgot savas mājas specifikai, atlasot gan taisnos dūmvada posmus, gan līkumus, savienojumus, stiprinājumus, jumtiņu, tīrīšanas lūkas un citas detaļas. Izvēlaties nepieciešamās detaļas vajadzīgajos izmēros, atzīmējiet, pasūtiet cenu aprēķinu.

RGJ sagatavos pasūtījumu tieši pēc jūsu vajadzībām. Preču pasūtīšanu mājaslapā ietaupa jūsu laiku. Kāpēc gan neizmantot interneta sniegtās iespējas? RGJ klienti atrodas visā Latvijas teritorijā, tāpēc jau ir paspējuši atzinīgi novērtēt šādu iespēju.

Kāpēc izvēlēties RGJ dūmvadus?

dūmvadsRGJ produkcija ir pieprasīta gan Latvijā, gan citās Eiropas valstīs. Šie nerūsējošā tērauda dūmvadi ir izturīgi, ļoti kvalitatīvi, viegli montējami un saderīgi ar pilnīgi visiem apkures veidiem.

Šobrīd cilvēki arvien vairāk domā par ekoloģiju, resursu taupīšanu, arī naudas lietderīgu izmantošanu. RGJ spēj apvienot visus šos faktorus, jo savu kvalitatīvo un sertificēto produkciju piedāvā par ražotāja cenu, kas ir daudz izdevīgākanekā konkurentu produkcijai, ko izplata starpnieki. RGJ pats pārvalda ne tikai ražošanas, bet arī pārdošanas procesu.

Tas nodrošina tiešu saskarsmi ar klientiem un sniedz informāciju, kas par palīdzēt pilnveidot gan produktu, gan pakalpojumus. Tāpēc pārdošana ar mājaslapas rgj.lv atbalstu ir likumsakarīga. Klientiem nav vajadzības meklēt kādus veikalus, izplatītājus, braukt, skatīties. Ir jāzina tikai viena mājaslapas adrese – www.rgj.lv.

Tajā būs gan informācija par ražotāju, gan produktu, produkcijas apraksti, cenas, arī montāžas instrukcijas un padomi dūmvadu uzturēšanai kārtībā. Dūmvads ir ļoti svarīgs drošas un komfortablas mājas elements, tāpēc ir svarīgi izvēlēties labākos risinājumus un garantēt tam atbilstošu apkopi. RGJ kā speciālisti dūmvadu jautājumos sniegs noderīgus padomus, ko varat izlasīt rgj.lv.

Iegādājies un samontē pats

Liela daļa klientu Latvijā izvēlas RGJ dūmvadus samontēt un uzstādīt paši, jo, ja seko ražotāja instrukcijām, tad tas nemaz nav tik grūti. It īpaši saimniekiem, kuri no celtniecības un mājas apsaimniekošanas kaut ko jau saprot.

Atliek iepazīties ar montāžas instrukciju un ķerties klāt. Svarīgi ir ievērot visu drošības pasākumus, ka saistīti ar kāpšanu un atrašanos uz jumta. Tāpat arī rūpīgi jāveic samontētā dūmvada nostiprināšana. Ja izmantojat viensienu nerūsējošā tērauda dūmvadu, ko liekat vecajā skurstenī, tad tas kārtīgi jāiestiprina skurstenī un augšpusē jānosedz brīvais laukums starp jauno un veco dūmvadu.

Tāpat laikus jāparedz vietas tīrīšanas lūku izbūvei. Ja seko visām norādēm un instrukcijām, tad arī pašu samontēts un uzstādīts dūmvads būs pavisam drošs un kalpos ilgus gadus. Bet, ja izmantojat RGJ dubultsienu izolētos dūmvadus, lai izveidotu jaunu dūmvadu, tad tas atbilstoši norādījumiem ir jānostiprina gan telpas iekšpusē, gan ārpusē.

Jāskatās, lai tiktu ievērots dūmvada attālums no ugunsnedrošiem materiāliem. Visu aktuālo informāciju par drošību un montāžu atradīsiet jau pieminētajā ražotāja RGJ mājaslapā rgj.lv, kur varat gan izvēlēties, gan pasūtīt ļoti kvalitatīvus nerūsējošā tērauda dūmvadus.

Leave a Reply