Plašs vasaras riepu piedāvājums – internetā

Posted on Posted in Vispārīgs

vasaras riepasViens no aktuāliem pirkumiem tuvākajā laikā tieši autovadītājiem būs vasaras riepas. Tas ir pirkums, kurš saistās ar pozitīvām emocijām, jo apliecina, ka siltā sezona ir klāt. Garā ziema ar saviem briesmīgajiem ceļiem ir aiz muguras. Vasaras riepu izvēle var šķist pavisam vienkārša, jo te taču nav vajadzīga kāda īpaša drošība, tomēr tik vienkārši nav.

Arī vasaras riepu iegādē jāseko līdzi vairākiem aspektiem, kas garantēs, ka uz ceļa auto būs labi vadāms un drošs arī tajos nepatīkamajos apstākļos, kādi dažreiz vasarā tomēr ir sastopami. Šajā gadījumā visbiežāk tas ir spēcīgs lietus un ļoti slapjas brauktuves.

Pirkt jaunas vai lietotas vasaras riepas?

Droši vien daudzi autovadītāji domā par to, vai ir vērts tērēt lielāku naudas summu un iegādāties jaunas vasaras riepas. Plašs piedāvājums ir arī lietoto riepu segmentā. Un tādas riepas internetā var atrast tiešām daudz. Tāpēc var būt vilinājums ietaupīt ar šo pirkumu. Bet jāņem vērā, ka lietotas riepas jāpērk ļoti uzmanīgi. Jāpārliecinās, ka to ražošanas gads nav pārāk sens. Ar gadiem riepu kvalitāte mazinās. Pat, ja tās ir stāvējušas, to gumija var būt zaudējusi elastību. Arī nepareiza uzglabāšana var bojāt riepu. Jāpārliecinās arī, ka riepai ir pietiekams protekora dziļums. Vasarā minimālais ir vismaz 1,6 milimetri. Ja pērkat lietotas riepas, tad nebūtu gudri pirkt tādas, kurām protektora dziļums jau ir tuvu minimālajam. Tad nākamajā gadā vienalga būs jāpērk jaunas.

Vai internetā var nopirkt labas riepas?

Daudzi autovadītāji ļoti skeptiski skatās uz to, ka pērk riepas internetā. Un šīm bažām ir pamats, tāpēc, ka netrūkst aizdomīgu tirgoņu, kuru mērķis ir tikai peļņa, nedomājot par to, ka pārdod cilvēkiem vecas un gandrīz vai bīstamas riepas. Bet tas nav iemesls, kāpēc atteikties no tām priekšrocībām, ko iegūst, ja riepas pērk internetā. Galvenais ir izvēlēties uzticamus pārdevējus. Tagad jau lielākā daļa riepu dīleru un servisu ir izveidojuši savas internta platformas, kurās pieejams viss tas pats, kas uz vietas servisā. Tikai pircējs ievērojami ietaupa savu laiku, viņam nav jāstāv rindā, var ērti rezervēt sev nepieciešamo preci. Un dažu minūšu laikā var iepazīties ar ļoti plašu riepu klāstu.

Riepas internetā ir jāmeklē nevis sludinājumu portālos pie nezināmām personām, bet gan oficiālu riepu servisu mājaslapās un interneta veikalos, kur pircējs saņem tādas pašas kvalitātes garantijas, kādas ir veikalā vai servisā uz vietas. Jaunas vasaras riepas no uzticama zīmola un pārdevēja būs ļoti laba izvēle, jo būs pārliecība par kvalitāti. Un riepas kalpos vairākas sezonas, sniedzot komfortablu braukšanas pieredzi jebkādos apstākļos.

Leave a Reply