Prasība — B kategorijas autovadītāja apliecība

Posted on Posted in Digitālās tehnoloģijas, e-komercija

vadītāja-apliecība

Darba sludinājumos bieži vien nākas lasīt, ka viena no prasībām potenciālajam darbiniekam ir prasme vadīt automašīnu — B kategorijas autovadītāja apliecība. Ja tās nav, tad jau automātiski šis amats atkrīt, ja arī visās citās pozīcijās ir ļoti laba atbilstība. Un te nākas secināt, ka tiem, kuriem ir prasmes vadīt auto un arī jau iegūtas autovadītāja tiesības, ir priekšrocības darba tirgū.

Mobilitāte ir ļoti būtiska

Tagad, kad dzīves temps ir tik straujš un mainīgs, spēja neatkarīgi pārvietoties, lai efektivizētu savu darbu, ir ļoti būtiska. Tāpēc daudzi darba devēji saviem darbiniekiem piešķir automašīnas no sava autoparka, kas izmantojamas darba pienākumu veikšanai. Tagad tādas prasības ir gan tirdzniecības pārstāvjiem, gan tiem, kuri strādā klientu piesaistē, preču izplatīšanā, pakalpojumu jomā. Uzņēmējs tagad ir tik elastīgs, ka vienmēr cenšas doties pie klienta pats, tāpēc darbinieku mobilitāte ir ļoti būtiska.

Ja grib pretendēt uz šādiem amatiem, jādomā, kā papildināt savu CV ar ierakstu: B kategorijas autovadītāja apliecība. Tas noteikti uzreiz pavērs lielākas iespēja atrast cerēto darbu un saņemt arī labāku atalgojumu.

Ja ne sava personīgā komforta, tad vismaz karjeras dēļ ir vērts sēsties autoskolas solā.

Auto vadīšanas apmācība nav nekāds sīkums

braukšanas-apmācībasAuto vadīšanas apmācība ir nopietns process, kas ietver teorētiskās un praktiskās mācības pat vairāku mēnešu garumā. Ja plāno darbu iegūt Rīgā, tad noteikti arī jāmeklē laba autoskola Rīgā. Gadās, ka kursanti izvēlas vieglāko ceļu un apmācības iziet mazākās pilsētās, bet pēc tam viņiem ir grūtības piedalīties satiksmē Rīgā. Labāk, lai auto vadīšanas apmācība uzreiz notiek sarežģītākajos apstākļos, tas ļaus iegūt vislabākās braukšanas prasmes.

Tāpat jārēķinās, ka auto vadīšanas apmācība arī izmaksās palielu naudas summu. Tā var būt pat nedaudz virs vai zem 1000 eiro. Viss atkarīgs no tā, cik labi veiksies ar praktisko daļu, cik daudz braukšanas nodarbību vajadzēs, vai eksāmeni tiks nokārtoti ar pirmo mēģinājumu. Lai samazinātu izdevumus, ir vērts koncentrēties šim procesam. Auto vadīšanas apmācība jāuztver nopietni, tad vēlamie rezultāti būs ātrāk un ar mazākiem izdevumiem.

Darbs, kas ļauj būt kustībā

Tādam darbam, kur ikdienā ir vairāk vai mazāk jāpārvietojas ar auto, ir daudz priekšrocību. Vispirms jau tas ir dinamisks darbs, kas neļauj iegrimt rutīnā. Katra diena var būt savādāka. Var satikt vairāk cilvēku un komunicēt, arī izbaudīt būšanu ceļā. Tas ir arī darbs, kas izaicina, jo ir jāspēj disciplinēt sevi, pašam plānot savu darba laiku, izpildīt savus izvirzītos mērķus.

Ja tas ir priekš tevis, bet vēl nevadi auto, tad ir pēdējais brīdis meklēt ērtāko vietu, kur notiek auto vadīšanas apmācība.

Leave a Reply