Privātuma politika

Mēs varam vākt informāciju, ko jūs brīvprātīgi sniedzat mums, kā arī ziņas par atrašanās vietu un vietnes apmeklējumu datus, kā aprakstīts turpmāk.

Personīgi identificējama informācija

Lai varētu izmantot noteiktus līdzekļus, jūs var lūgt, lai sniedzat par sevi personīgi identificējamu informāciju, kas ļautu kādam tieši sazināties ar jums. Personīgi identificējama informācija ietver jūsu e-pasta adresi, vārdu, pasta adresi, telefonu numurus, personas kodu, kredītkaršu datus, piegādes un rēķinu nosūtīšanas adreses, kā arī pastāvīgu identifikatoru (piemēram, sīkfailā ietvertu klienta numuru), kas saistīts ar personīgi identificējamu informāciju, kā arī citām ziņām, ko jūs varat sniegt brīvprātīgi. Šādu jūsu sniegtu personīgi identificējamu informāciju mēs vācam, lai varētu:

 • jūs informēt par pakalpojumiem;
 • paziņot jums par precēm un pakalpojumiem un sniegt informāciju mūsu trešo personu mārketinga partneriem, ievērojot šo politiku;
 • informēt jūs par jauniem līdzekļiem, kas pieejami pakalpojumos;
 • atbildēt uz jūsu informācijas pieprasījumiem;
 • apstrādāt aptauju datus un citus jūsu sniegtos datus;
 • apstrādāt konkursu ierakstus;
 • apstrādāt tiešsaistes pirkumus un maksājumus;
 • nosūtīt jums pasūtītās preces un paraugus;
 • filtrēt mūsu piedāvātās preces un informāciju;
 • atvērt, uzturēt un administrēt lietotāju kontus.

Mēs izmantosim mūsu savākto personīgi identificējamo informāciju, lai sniegtu jums konkrētu informāciju un pakalpojumus, ko jūs pieprasāt, kā arī papildu informāciju un pakalpojumus, kas varētu jūs interesēt. Sniedzot savu personīgi identificējamo informāciju, jūs apliecināt, ka pilnībā saprotat šādas informācijas vākšanu un apstrādi Latvijā un citās valstīs un piekrītat tam. Lai aizsargātu jūsu privātumu un drošību, mēs īstenosim atbilstošus pasākumus, lai pārbaudītu jūsu identitāti, piemēram, pieprasīsim paroli un lietotāja ID, pirms dosim piekļuvi jūsu datiem. Mēs cenšamies aizsargāt lietotāju personīgo informāciju un privātumu, tomēr nevaram garantēt nevienas jūsu tiešsaistē izpaustās informācijas drošību, un jūs to darāt uz savu risku.

Mēs varam arī vākt informāciju, kas nav personiska, piemēram, jūsu IP adresi, un tīmekļa vietnē izmantot sīkdatnes. Informācija, kas tiek iegūta, vācot IP adreses un izmantojot sīkdatnes, nav personīga informācija par jums. Lai iegūtu papildu informāciju par šo tēmu, lūdzu, izlasiet turpmākās nodaļas par IP adresēm un sīkfailiem.

Informācija par atrašanās vietu

Mēs varam vākt ziņas par jūsu vispārīgo atrašanās vietu, pamatojoties uz 1) informāciju, ko jūs sniedzat pašrocīgi, 2) jūsu datora IP adresi, 3) globālās pozicionēšanas sistēmas (GPS) datiem, ko mums nosūta jūsu ierīce ar iespējotu GPS funkciju, un 4) jūsu klēpjdatora, mobilās bezvadu ierīces, personālā digitālā asistenta, personālās sakaru sistēmas vai citas sakaru ierīces (jūsu “personālā sakaru ierīce”) attālumu līdz tuvākajam mobilo sakaru tornim. Mēs varam arī noteikt, kad jūsu personālā sakaru ierīce ir aktivizēta un kad un kā jūs to lietojat. forlife.lv var vākt datus, lai pārbaudītu jūsu pašrocīgi sniegto informāciju un lai piedāvātu saturu atkarībā no jūsu atrašanās vietas. Gan tikai mūsu iekšējai lietošanai, gan tāpēc, lai jums pakalpojumi būtu ērtāk izmantojami, mēs varam saistīt personīgi identificējamu informāciju ar atrašanās vietas datiem, ko sniedzat jūs vai jūsu personālā sakaru ierīce.

Vietnes apmeklējumu dati

Vietnes apmeklējumu dati ir ar personas identitāti nesaistīta informācija par tīmekļa vietnes lietošanas veidu. Mēs izmantojam anonīmus datus par darbībām tiešsaistē, lai labāk saprastu, kā cilvēki izmanto mūsu pakalpojumus. Šajā nolūkā mēs varam izmantot apkopotu anonīmu trafika informāciju par darbībām tiešsaistē un informāciju no trešajām personām, lai izsekotu lietošanas tendences un tā uzlabotu pakalpojumus. Mēs varam arī izmantot šo apkopoto anonīmo informāciju, lai sagatavotu pārskatus, ar kuriem mēs varam dalīties ar trešo personu mārketinga partneriem un saistītām sabiedrībām. Mēs varam vākt informāciju par:

 • datumu un laiku, kad jūs piekļūstat pakalpojumiem;
 • jūsu interneta pakalpojumu sniedzēju, mobilo sakaru operatoru vai datu pakalpojumu sniedzēju;
 • jūsu interneta protokola (IP) adresi;
 • jūsu skatītajām lapām;
 • jūsu iegādātajām un aplūkotajām precēm;
 • saitēm, uz kurām jūs klikšķināt;
 • izmantotajiem līdzekļiem;
 • to, kad un kā jūs saistāties ar pakalpojumiem;
 • saturu, attēliem un reklāmām, ko jūs atlasāt;
 • to, kā jūs nokļuvāt pie pakalpojumiem un kurp dodaties, kad beidzat tos izmantot.

Lielākā daļa vietnes apmeklējumu dati tiek vākti, izmantojot datu vākšanas rīkus, piemēram, tīmekļa bāksignālus, sīkdatnes, iegultas tīmekļa saites un citu programmatūru (turpmāk tekstā kopā saukti “Datu vākšanas rīki”). Datu vākšanas rīki parasti ir sīki datu faili vai programmatūra, kas tiek nosūtīti uz jūsu pārlūkprogrammu un glabājas jūsu datora vai mobilās ierīces cietajā diskā. Lielāko daļu pārlūkprogrammu un attēlošanas programmu var iestatīt tā, lai tās informētu jūs, kad tiek izmantoti datu vākšanas rīki vai kad uz jūsu datoru vai personālo sakaru ierīci tiek nosūtīta cita izsekošanas programmatūra. Tās arī piedāvā jums opciju, kas ļauj atteikties no šādiem datu vākšanas rīkiem. Tomēr atteikums atļaut datu vākšanas rīku izmantošanu dažkārt var liegt jums iespēju piekļūt noteiktiem pakalpojumu apgabaliem vai līdzekļiem vai negatīvi ietekmēt to attēlošanu vai funkcionēšanu.

Datu vākšanas rīki var saglabāt informāciju jūsu iepirkumu grozā un atļaut mums sasaistīt jūsu pakalpojumu izmantošanu ar citu informāciju par jums, tostarp jūsu personas datiem. Mēs to varam darīt, lai uzlabotu un individualizētu jūsu ērtības, izmantojot pakalpojumus, un lai palīdzētu atrisināt problēmas, ar kurām jūs varat saskarties, izmantojot pakalpojumus.