Tehnoloģijas mainās, bet īstas vērtības paliek — juvelierizstrādājumi

Posted on Posted in Digitālās tehnoloģijas, e-komercija

rotaslietasŠis laikmets ir tik intensīvs un mainīgs, ka nespējam pat izsekot, cik ātri atkal parādās jaunas tehnoloģijas, programmas un ierīces. No vienas puses tas palīdz dažādās jomās — medicīnā, ražošanā un citās lietās, bet no otras puses — liek izjust cilvēkiem spriedzi par to, ka viņi nespēj sekot līdzi šim tehnoloģiju attīstības tempam un iegādaties jaunākās ierīces.

Viedtelefons, kas pirkts pirms gada vai senāk, šodien nemaz vairs nav saucams par jaunu un modernu, jo pa šo laiku klajā laisti desmitiem jauni modeļi, kuri savā aprīkojumā ir krietni modernāki. Tas patērētājam rada vēlmi nebeidzami dzīties pēc tā, kas jaunāks un labāks, kā arī dargāks.

Tomēr līdzsvaram ir jāsaka, ka joprojām ir tādas lietas, kas nav mainījušās gadsimtiem ilgi. To vērtība nemainās un vienmēr ir augsta, tie vienmēr ir aktuāli un moderni. Par ko ir runa? Par juvelierizstrādājumiem.

Tā ir gadsimtiem zināma, pārbaudīta un iecienīta vērtība — zelts, sudrabs, dārgakmeņi.

Tās vienmēr bijušas vērtības, kuras nezaudē savu aktualitāti. Nav jādzenas pēc modes un jauniem modeļiem, jo tikpat cienījami un vērtīgi būs juvelierizstrādājumi, kas mantoti no paaudzes paaudzē, kā arī tiek, kas pirkti nesen.

Juvelierizstrādājumi arī ir klasika, kas neiziet no modes, tāpēc nav jāsatraucas, ka kādi modeļi vairs nebūs aktuāli. Ja tiešām ir tāda vēlme, vai rota sabojājusies, to var salabot vai pārvērst citā rotā. Arī materiālā vērtība nekad nezūd, jo dārgmetāli un dārgakmeņi jau nenolietojas, tie ir transformējami citā veidolā.

Ko nevarētu teikt pat telefoniem, datoriem un citām modernajām ierīcēm, kas arī maksā bargu naudu, bet jau diezgan ātri beidz savu kalpošanas mūžu.

Tāpēc vienmēr vajag padomāt, kādos pirkumos ir vērts investēt savu naudu. Vai kārtējais jaunais telefona modelis būs tā vērts? Pēc gada vai diviem tas var vairs nedarboties un nebūt aktuāls. Bet zelta gredzeni, rotas ar dāgakmeņiem — tās būs paliekošas vērtības, kas būs nododamas nākamajām paaudzēm, kā arī vienmēr atkal pārvēršamas naudā, īpaši nezaudējot to pamatvērtību.

Ļoti plašs juvelierizstrādājumu klāsts apskatei un arī iegādei pieejams interneta vidē, piemēram, tīmekļa vietnē gemmi.lv. Tādā veidā var ērti apskatīt plašu rotu klāstu, izraudzīties sev tīkamākās, arī pasūtīt un saņemt ar piegādi. Tas ir tikpat ērti, kā internetā nopirkt jaunākās tehnoloģiju ierīces.

Leave a Reply