Viegli risinājumi vēlāk var kļūt par problēmu

Posted on Posted in Vispārīgs

Meklēt vieglāko ceļu jebkurā situācijā ir viena no cilvēku pamatbūtībām, jo kurš gan speciāli gribēs sarežģīt savu dzīvi! Tāpēc, ja acu priekšā ir kāds vienkāršs un šķietami ērts risinājums, tad to izmantosim. Un īpaši nedomāsim par lēmuma sekām tālākā nākotnē. Ja risinājums nepieciešams steidzami, tad arī negribam sākt izvērtēt visus plusus un mīnusus. Nevēlamies apzināt patieso situāciju un paskatīties uz kopbildi, jo zinām, ka tas var būt sarežģīti un pat nepatīkami. Tāpēc ātrs, ērts un pat īstermiņa risinājums šķiet labs veids, kā uz brīdi gūt mieru.

kreditsUn par klasisku piemēru šādām situācijām jau ir kļuvusi ātro kredītu klientu rīcība. Ātrs naudas aizdevums ir tikai neliels plāksteris, kas neārstē, bet tika uz mirkli mazina diskomfortu. Naudas aizdevums vai pat vairāki aizdevumi nerisina pamatproblēmu, kas ir nespēja atbildīgi rīkoties ar savu finanšu plūsmu un pieņemt atbildīgus un varbūt arī ne visai ērtus lēmumus šajā sakarā.

Ātro kredītu vilinājums nav noliedzams, reklāmas rada iespaidu, ka tas ir tikpat vienkārši, kā aiziet uz veikalu pēc pārtikas. Ar dažu klikšķu vai īsziņas palīdzību tiek gūts risinājums savai finanšu neprasmei. Daudzi piemēri liecina par to, ka, ja šis ceļš ir sākts, tad tas ievelk arvien dziļāk. Nemainot savus paradumus un neatrodot pārdomātu risinājumu, nav iespējams arī tikt ārā no ātro kredītu gūsta. Tās ir finansiālās važas, kas ar laiku rada tiešām lielu stresu, emocionālo nomāktību un arī arvien nepatīkamāku padara finansiālo situāciju.  

Sākotnēji ātrais un ērtais risinājums vienā mirklī var pārvērsties par problēmu, kas nopietni apdraud dažādus dzīves aspektus. Un te ir svarīgi laikus reaģēt, atzīt problēmas patiesos apmērus, lai izdarītu varbūt nepatīkamus, bet ļoti nepieciešamus lēmumus, kamēr tie vēl var palīdzēt.

Kredītu apvienošana šādos gadījumos ir viens no biežāk izmantotajiem risinājumiem.

 

  • Vairāki ātrie kredīti, kas paņemti neapdomīgi, bez apjausmas, vai tos varēs atdot, var tikt apvienoti vienā aizdevumā, kura slogs un nosacījumi būs daudz saudzīgāki un arī reāli izpildāmi.
  • Un svarīgi, ka šajā gadījumā patiešām parāds pakāpeniski tiks dzēsts. Kredītu atlikšana un atmaksas termiņu pagarinašana jau pašu parādu nesamazina ne par vienu eiro. Tā ir ilūzija, ka situācija tiek risināta.
  • Tāpēc arī kredītu apvienošana var reāli mainīt situāciju, un ļauj atbrīvoties no šīm nepatīkamajām un neizdevīgajām kredītsaistībām. Tā vietā tiek iegūtas skaidri saprotamas un ienākumiem atbilstošas kredītsaistības ar vienu ikmēneša maksājumu.
  • Rezultātā var ievērojami samazināt ikmēneša izdevumus, nostabilizēt finansiālo situāciju un atkal iegūt sava budžeta pārvaldību. Tas ir ļoti būtiski, lai varētu droši skatīties nākotnē un garantēt savas ģimenes finansiālo drošību.

Leave a Reply