Ziedi ar kurjeru — pakalpojums, kas glābj situāciju

Posted on Posted in Uncategorized

ziediZiedu dāvināšana ir sen zināms veids, kā izrādām savu attieksmi un uzmanību apkārtējiem cilvēkiem. Ziedi tiek dāvināti gan dažādos priecīgos dzīves brīžos, gan tos nesam uz kapiem tiem, kuri jau pametuši šo pasauli, lai godinātu viņu piemiņu. Ziedu dāvināšana ir zināma visās tautas un kultūras.

Ziedi vienmēr bijusi universāla valoda, kurā runā visi cilvēki.

Tāpēc pieprasījums pēc ziediem vienmēr ir nemainīgi liels. Protams, ka tendences šajā jomā mainās, bet nemainās viens fakts — gribam skaistus, svaigus ziedus īstajā vietā un laikā. Bet ne vienmēr izdodas to īstenot, jo citreiz esam pārāk aizņemti, vai arī pa ceļam nav neviena laba ziedu veikala, vai arī esam ierobežoti savās iespējās pārvietoties, lai nopirktu ziedus. Tāpēc modernā laikmeta piedāvājumi un iespējas ir tieši laikā — ziedi ar kurjeru ir ērts un pieprasīts pakalpojums.

Ziedi ar kurjeru pasūtāmi pavisam vienkārši — var piezvanīt pakalpojuma sniedzējam vai veikt pasūtījumu mājaslapā, kur var apskatīt plašo ziedu piedāvājumu, izvēlēties īsto krāsu un ziedu noformējumu — atsevišķi grieztie ziedi, īpaši veidoti ziedu pušķi, ziedi kastēs, kas papildināti ar saldumiem, ziedi, kas papildināti ar pieskaņotu interjera elementu.

Ziedi ar kurjeru ir pakalpojums, kas piedāvā vairākas priekšrocības

  • Var apsveikt arī tad, ja nav iespējas pašam to izdarīt klātienē. Kurjers nogādās ziedus un kartīti īstajam cilvēkam īstajā laikā.
  • Ja nav laika doties uz ziedu veikalu, tad ziedi ar kurjeru tiešām būs glābiņš.
  • Ja gadījies aizmirst par kādu svarīgu datumu un jubilāru, tad ziedu piegāde ar kurjeru būs labākais risinājums, kā izglābt situāciju. Sieva vai draudzene diez vai piedos, ja vīrietis aizmirsīs kādu svarīgu datumu (kāzu jubileju, Valentīna vai Sieviešu dienu). Bet mēs taču zinām, ka vīriešiem tā mēdz gadīties, datumi nav viņu stiprā puse.
  • Tā ir iespēja vienmēr saņemt tiešām svaigus ziedus. Ja zināt, ka ziedus vajadzēs vakarā, bet pa dienu nebūs laika tos iegādāties, diez vai ir prātīgi tos pirkt jau iepriekšējā dienā un vadāt līdzi. Tie noteikti vairs neizskatīsies svaigi. Pasūtot ziedus ar kurjera piegādi, varat tos saņemt tiešām svaigus vajadzīgajā brīdī.
  • Ziedu piegāde ar kurjeru — tas vienmēr nozīmē prieku un pārsteigumu! Kāpēc gan nepadarīt svarīga cilvēku dienu īpašu, nosūtot uz darbu skaistus ziedus? Vai aizsūtīt ziedus un saldumus kādam mīļam cilvēkam, kuru uzveicis ziemas vīruss?

 

Leave a Reply